НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > На острові Зміїний зміцнили оборону перед загрозою агресора

На острові Зміїний зміцнили оборону перед загрозою агресора

391

Очільник Головного розвідувального управління Міністерства оборони України полковник Кирило Буданов перевірив систему захисту на острові Зміїний.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Під час відвідин острова «відпрацювали комплекс практичних питань», – йдеться у пресрелізі українського оборонного відомства.

«Зокрема, з особовим складом провели заняття з підводного мінування, перевірили готовність розрахунків переносного зенітно-ракетного комплексу до виявлення та розпізнавання повітряних цілей, також розвідники виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї», – повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Крім того, на острові встановили обладнання контролю за надводними та підводними цілями, його отримали від іноземних партнерів.

На думку багатьох українських і закордонних військових аналітиків, у випадку широкомасштабного наступу росіяни можуть спробувати висадитися на острові Зміїний.

Нагадаємо, що раніше острів Зміїний задіяли в міжнародних військово-морських навчаннях Sea Breeze-2021. Їх головна частина відбувалася на морі. За легендою, противник десантувався на Тендрівській косі, острові Зміїний і на Бессарабському напрямку. Тоді Україна зарезервувала для навчань райони в міжнародних водах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі