НТА > НОВИНИ > Суспільство > На площі в Маріуполі зібралися мешканці з синьо-жовтими прапорами. Лунає «Слава Україні»

На площі в Маріуполі зібралися мешканці з синьо-жовтими прапорами. Лунає «Слава Україні»

У місті нема паніки, люди сміливо виходять на вулицю

2622

Увечері 22 лютого на площі в Маріуполі перед драматичним театром зібралися місцеві мешканці із синьо-жовтими прапорами. Лунає: «Слава Україні!». Багато з них прийшли на концерт гурту «Бумбокс» і водночас вирішили продемонструвати свою національну єдність.

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA розповів виконувач обов’язків начальника штабу 8-го батальйону «Аратта» Анатолій Лоза, який вийшов на скайп-зв’язок зі студією прямо з маріупольської площі.

 

Анатолій Лоза наголосив, що маріупольці поводяться спокійно і впевнено. Паніки нема.

«Ви бачите, люди сміливо виходять на вулицю. Гуляють», – зазначив він.

Тож Лоза звернувся до українців із словами про те, що вся держава має об’єднатися навколо синьо-жовтого прапора, навколо дітей, навколо своїх домівок і має зрозуміти, що цей ворог просто так не піде. З ним домовитися неможливо.

«Його ціль – підкорити, зробити нас своїми рабами і диктувати усьому світу умови через заложників, якими зараз стали люди в Донецьку, Луганську та Криму», – наголосив він на необхідності єднатися.

Визнання псевдореспублік, за словами військового, – це те, до чого Москва йшла вісім років. Але українська армія на своїх позиціях, вона готова боронити державу.

«Війська та техніка Російської Федерації накопичувалися кілька років, – каже Лоза. – Протягом останніх днів вони вже не стидаються – луплять з усього, що є. Накрили «Градами» Щастя. Ситуація загострюється. Вони хочуть війни. І вони її отримають».

Головне фото: Anastasiya Glotova

Оцініть новину
Клас!
9
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі