НТА > НОВИНИ > Кримінал > На пляжі в Іспанії відпочивальники зловили контрабандистів, які причалили з наркотиками

На пляжі в Іспанії відпочивальники зловили контрабандистів, які причалили з наркотиками

257

На пляжі в іспанській Гранаді відпочивальники затримали наркоконтрабандистів, які, втікаючи від поліції, причалили катером просто на пляж із 700-ма кілограмами наркотиків.

Морська поліція помітила невелике підозріле судно біля пляжу Мелісена, пише The Guardian. Контрабандисти вирішили втекти й повним ходом попрямувало до берегової лінії в зону пляжу, не звертаючи уваги на людей у воді та на піску.

Зрештою судно влетіло на пляж, ледь не збивши жінку, яка купалася. Під звуки сирен поліції з нього вискочили двоє чоловіків і почали бігти. Тоді близько дюжини пляжників – чимало з них були у плавках та бікіні – кинулися навздогін.

Незабаром натовпу вдалося схопити одного з чоловіків і повалити з ніг.

Він був схожий на випущену з клітки тварину. Він не знав, куди подітися, тому що був оточений з усіх боків“, – розповів очевидець.

За кілька хвилин прибула й поліція. На той час одні відпочивальники разом з черговим поліцейським уже утримували схопленого контрабандиста, поки інші відвідувачі пляжу, кинувши розваги, намагалися вистежити другого. Як повідомляється, його затримали незабаром неподалік.

Коли правоохоронці вивели з пляжу першого затриманого, люди попрямували до судна, щоб подивитися, що на борту. Там вони виявили більш як два десятки акуратно загорнутих пакетів.

Згодом поліція розповіла, що це були понад 700 кг канабісу, і подякувала пляжникам за сміливі дії.

Спасибі всім, тому що без вас це було б неможливо“, – заявили правоохоронці.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"