НТА > НОВИНИ > Новини світу > На польсько-білоруському кордоні загинув польський військовий

На польсько-білоруському кордоні загинув польський військовий

313

У Польщі, біля кордону з Білоруссю, де продовжується міграційна криза, в результаті вогнепального поранення загинув польський військовослужбовець.

Про це повідомив речник міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жарін.

Як зазначається, подія трапилася у вечір суботи, 13 листопада.

Солдат загинув в результаті пострілу зі службової зброї. У командуванні зазначають, що до інциденту не причетні “треті особи”.

“Солдат служив у резерві, він не виконував завдання безпосередньо на польсько-білоруському кордоні. На місце служби солдат прибув трохи більше, ніж тиждень тому. З моменту відрядження він не контактував з мігрантами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Польщі поблизу села Вілька Терехівська у лісі знайшли тіло 20-річного мігранта з Сирії. Експертиза встановлює причину його смерті.

Ситуація на польсько-білоруському кордоні, де перебувають нелегальні мігранти з Близького Сходу, залишається напруженою. Попередньої доби нелегальні мігранти намагалися прорватися через кордон, але були зупинені польськими прикордонниками. Зараз біля кордону з Польщею знаходяться близько 3-4 тисячі мігрантів.

Польські військові також опублікували відео, як білоруські силовики намагалися зруйнувати тимчасові загородження на кордоні з Польщею для прориву нелегальних мігрантів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі