НТА > НОВИНИ > Суспільство > На противагу війні. В Києві відкриють виставку тюльпанів і нарцисів

На противагу війні. В Києві відкриють виставку тюльпанів і нарцисів

На Співочому полі зацвітають понад півмільйона квітів

271

Щорічна виставка тюльпанів відкриється всупереч війні. Підготовка розпочалася ще на початку лютого, а розквітають вони за розкладом до травня.

Про це написали на сторінці парку в фейсбуці. Цього року киян запрошують помилуватися квітами з 3-го травня в парку «Співоче поле» на території Печерського ландшафтного парку.

«Ми обожнюємо своє місто, своїх людей і улюблений парк Співоче поле. Скоро тут розквітнуть 500 тюльпанів, так що ми вирішили відкрити територію парку для всіх охочих. Крім тюльпанів ви побачите нарциси, іриси, крокуси, мускарі й інші багаторічники», – розповіли організатори виставки.

Для дітей облаштували зону розваг і поставили батут.

«Співоче поле – взагалі казка. Спасибі всім, хто своєю неймовірною працею дає нам такі чудові композиції», – написали відвідувачі в коментарях на сторінці парку.

Вхід на виставку тюльпанів у парку платний. Вартість квитків: дорослий – 100 гривень, дитячий – 25 гривень. Частину коштів від продажу квитків переведуть на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, що в центрі Києва демонтували монумент під Аркою дружби народів, який встановили 1981-го року як символ возз’єднання України та Росії.

У Росії є вдосталь ракет, щоб обстрілювати всю Україну, й однозначно під постійними обстрілами залишатиметься Київ. У цьому впевнений заступник начальника генерального штабу ЗСУ (2006-2010-ий роки) Ігор Романенко.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі