НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > На прийомі у заступника Садового помер директор Будинку вчених

На прийомі у заступника Садового помер директор Будинку вчених

Лікарі впродовж години боролися за життя 75-річного чоловіка

1840

Сьогодні у Львівській міській раді, прийшовши на прийом до першого заступника міського голови Андрія Москаленка, помер 75-річний директор Будинку вчених Роман Славітич. 

Першим про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Шолтис.

Незабаром цей факт підтвердили і на сайті Львівської міської ради.

«Сьогодні зранку в приміщенні міської ради стало погано Роману Славітичу. За словами очевидиці, яка працює у міській раді, чоловік зайшов в кабінет. Вона помітила, що у нього нездоровий вигляд і запропонувала склянку води. Він сів за стіл і знепритомнів», – сказано в повідомленні.

Працівники міської ради викликали швидку і розпочали серцево-легеневу реанімацію із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Після прибуття на місце медики оперативно продовжили проводити реанімаційні заходи. Протягом години боролися за життя, але, на жаль, врятувати не вдалося.

Як написав на своїй сторінці у фейсбуці сам Андрій Москаленко, Роман Славітич учора сам зателефонував заступнику міського голови і попросив про зустріч. Домовилися зустрітись сьогодні, 3 грудня, о 8 ранку.

Нагадаємо, що раніше львівський Будинок вчених, де працював директором померлий Роман Славітич, опинився в епіцентрі скандалу через гучну «тусу» блогерів у День пам’яті жертв Голодоморів.

Після цього за результатами засідання львівської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили тимчасово закрити Будинок вчених.

Для програми «Правда. Наживо» на телеканалі NTA ситуацію прокоментував заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш. Він зазначив, що навіть не здогадувалися про формат-вечірки, яка пройшла в стилістиці БДСМ. Керівники Будинку вчених думали, що приміщення у них орендують під сімейне свято.

Василь Мастикаш розповів, що приміщення на 3 тисячі квадратних метрів часто здають в оренду під проведення урочистих подій чи святкування. Зокрема, коли блогер Андрій Заліско звернувся з побажанням винайняти залу для відзначення свого Дня народження, то вирішили, що йдеться про приватне і сімейне свято. Підписали договір і проговорили дотримання правил щодо карантинних обмежень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі