НТА > НОВИНИ > Кримінал > На Прикарпатті педофіл отримав довічне за вбивство 9-річної дівчинки

На Прикарпатті педофіл отримав довічне за вбивство 9-річної дівчинки

Трагедія трапилася влітку 2015 року

253

Мешканця Прикарпаття засудили до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство та спробу зґвалтування 9-річної дівчинки. Трагедія трапилася ще у 2015 році в Косівському районі і лише зараз суд присяжних виніс вирок.

Прокурор у суді довів, що у червні 2015 року в селі Рожнів Косівського району обвинувачений, перебуваючи на ринку, побачив малолітню дівчинку та вирішив вступити з нею у статевий зв’язок, – інформує Івано-Франківська обласна прокуратура.

Він схопив дитину за шию та, закривши їй рот, затягнув у чагарники. Коли дівчинка відмовилася задовольнити збоченця, задушив її. Після цього наглумився над тілом: уламком шиферу і горловини розбитої пляшки наніс цілий ряд ударів.

«Щоб приховати злочин, вбивця прикрив тіло дитини гілками та травою, а сам покинув місце події», – повідомили в прокуратурі.

Тоді дитину шукали два дні, адже у день трагедії вона пішла в крамницю і не повернулася. Знайшли тіло неподалік від її будинку.

Суд присяжних підтримав позицію прокурорів, визнавши обвинуваченого  винуватим, та призначив покарання – довічне позбавлення волі.

Також відомо, що обвинувачений раніше вже був засуджений за спробу зґвалтування.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові впіймали педофіла з Києва, який влаштовував полювання на дівчат у шкільних вбиральнях.

За даними соціологічного дослідження, яке провела у листопаді цьогоріч агенція «Фама», 23% зізналися, що пережили сексуальне насильство та домагання в дитинстві. Ще 4% людей відповіли, що пережили зґвалтування до 18 років, а 43% жертв нікому не сказали про те, що трапилось.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі