НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Прикарпатті священника оштрафували за торгівлю капустою

На Прикарпатті священника оштрафували за торгівлю капустою

Чоловік повністю визнав свою провину та покаявся у правопорушенні, він заплатить 51 гривню штрафу

217

Івано-Франківський міський суд оштрафував священника Української греко-католицької церкви за те, що він продавав капусту у невстановленому для торгівлі місці.

Про це свідчить постанова суду в Єдиному реєстрі судових рішень. Суд притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності за статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Священник торгував городиною біля будинку № 32 на вулиці Молодіжній в Івано-Франківську. За це на нього склав рапорт поліцейський.

На судовому засіданні священник повністю визнав свою провину та покаявся у правопорушенні. Суд наклав на нього 51 гривню штрафу без конфіскації предметів торгівлі. Також чоловік має заплатити 454 гривень судового збору.

Цю постанову можна оскаржити в Івано-Франківському апеляційному суді.

За інформацією Versii, священник, який продавав капусту, очолює одну з парафій УГКЦ у Городенківському районі.

Нагадаємо, що золочівський священник Михайло Сукмановський запустив у селі Підгір’я унікальний проєкт – «Сироварня при педагогічній фермі». Це 10 видів сирів із найцікавішими смаками, а головне: зроблені руками особливих людей.

У селі Крилос на Івано-Франківщині місцевий священник Михайло Дзуль запропонував збирати вторинну сировину та робити гроші з відходів. Селяни розділяють непотріб на скло, папір і пластик, а згодом зібране сміття реалізовують по гривні за кілограм.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі