НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > На Прикарпатті зафіксували землетрус вдруге за місяць

На Прикарпатті зафіксували землетрус вдруге за місяць

Найчастіше в Іван-Франківській області коливання поверхні землі фіксують поблизу Надвірної

572

В Івано-Франківській області в середу, 29-го грудня, зафіксували землетрус магнітудою 2,4 за шкалою Ріхтера. За класифікацією таких природних явищ його віднесли до ледь відчутних.

Про це повідомив Головний центр спеціального контролю Державної космічної агенції України. Землетрус стався після обіду о 16:17 за київським часом.

«Епіцентр землетрусу – в районі селища Білозорина Надвірнянського району, Івано-Франківської області, на глибині 3 кілометри», – уточнили у центрі.

За класифікацією землетрусів його віднесли до ледь відчутних. Коливання відчували тільки окремі люди, які перебували в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

За інформацією Центру спецконтролю, протягом 2021-го року на території Надвірнянського району Івано-Франківської області зареєстрували дев’ять землетрусів.

Нагадаємо, що 22-го грудня в Івано-Франківській області теж зафіксували землетрус. Магнітуда підземних поштовхів склала 2,6 бала. Епіцентр землетрусу – в Надвірнянському районі Івано-Франківської області, на захід від міста Надвірна, на глибині 4 кілометри.

Так само в грудні у Чернігівській області зафіксували землетрус магнітудою 3,4. Епіцентр землетрусу – у Корюківському районі Чернігівської області, на північ від селища сільського типу Холми, на глибині 10 кілометрів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"