НТА > НОВИНИ > Місця > На Прикарпатті зафіксували землетрус

На Прикарпатті зафіксували землетрус

У Надвірнянському районі Івано-Франківської області цього року сталося 7 землетрусів

386

В Івано-Франківській області зафіксували землетрус. Магнітуда підземних поштовхів склала 2,9 бала.

Про це повідомив Головний центр спеціального контролю. За його інформацією, землетрус стався у середу, 15-го грудня, о 16:21.

Епіцентр землетрусу припав на Надвірнянський район Івано-Франківської області, на південь від Надвірної на глибині 5 кілометрів.

Фахівців визначили класифікацію цього землетрусу: ледве відчутний.

У таких випадках коливання можуть відчувати лише окремі люди, які перебувають у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Цікаво, що протягом цього року на території Надвірнянського району Івано-Франківської області зареєстрували 7 землетрусів, останній – 19-го листопада з магнітудою 2,6.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що в Індонезії стався потужний землетрус магнітудою 7,4 бала. Люди в паніці тікали зі своїх будинків, рятуючись від стихії. Про людські жертви на той момент не повідомляли, але, за словами місцевих мешканців, поштовхи землетрусу були досить відчутними.

Минулого тижня в Чернігівській області зафіксували землетрус магнітудою 3,4. Його епіцентр – у Корюківському районі, на північ від селища Холми, на глибині 10 кілометрів. Експерти зазначили, що за класифікацією землетрусів його можна характеризувати, як ледь відчутний.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі