НТА > НОВИНИ > На сайт ВМС України здійснили хакерську атаку

На сайт ВМС України здійснили хакерську атаку

114

Сайт Військово-Морських сил України перестав працювати через хакерську атаку з Росії. Зловмисники також опублікували документи щодо військових навчань Sea Breeze 2021.

Про це повідомили у Міноборони.

Як зазначається, у п’ятницю, 9 липня, сайт Військового-Морських сил України піддався хакерським атакам з боку Росії. В результаті цього відбулася публікація деяких документів та переважно фейкових повідомлень, пов’язаних з навчаннями Sea Breeze 2021.

“При цьому, жоден з документів не був отриманий в результаті витоку інформації з інформаційно-телекомунікаційних систем Збройних Сил України. Мало місце тимчасове припинення роботи сайту українського флоту, яке було спричинено використанням уразливостей фреймворка, який свого часу використовувався для його створення.”, – йдеться у повідомленні.

Також були зафіксовані випадки безуспішних DDoS-атак проти офіційного веб-порталу Міністерства оборони України, додали у відомстві.

Наразі роботу сайту Військово-морських сил вдалося відновити.

Sea Breeze-2021

У Чорному морі та поблизу нього завершуються міжнародні військово-морські навчання, в яких беруть участь 31 держава та близько 35 кораблів, катерів і суден, з яких 24 українські.

У Міноборони України повідомляли, що нинішні навчання стали наймасштабнішими за понад 20 років, і зараз вони відбуваються в умовах, максимально наближених до бойових.

Нагадаємо, вчора президент США Джо Байден провів телефонну розмову з російським президентом Володимиром Путіним щодо дій російських хакерів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі