НТА > НОВИНИ > Війна > На Сумщині окупанти підпалили пам’ятку архітектури національного значення

На Сумщині окупанти підпалили пам’ятку архітектури національного значення

Будівля споруджена у стилі модерн у дендропарку «Нескучне» 1911-го року

539

У Тростянці, що на Сумщині, який недавно звільнили від російських загарбників, агресори підпалили пам’ятку архітектури національного значення.

Про це у фейсбуці повідомив архітектор Іван Биков.

«У нашому багатостраждальному Тростянці, вже звільненому від російських орків, останні підпалили пам’ятку архітектури національного значення – Будинок управителя маєтками Л.Є.Кеніга», – написав він.

Архітектор додав, що ця прекрасна пам’ятка збудована в стилі модерн у парку «Нескучне» 1911-го року і має охоронний номер 1 548.

«Погані рашисти лише і можуть, що воювати з мирними мешканцями, житловими будинками та пам’ятками, бо тікають від наших військових з підпаленими п’ятами», – додав Іван Биков.

Урочище Нескучне називають «перлиною» Тростянця. Це пам’ятка садово-паркового мистецтва. Парк розташований на околиці міста й займає цілих 256 гектарів. В урочищі є три мальовничі озера, з яких витікає струмок з назвою Тростянець.

Ось як виглядав будинок раніше.

Нагадаємо, що Міністерство культури та міністр Олександр Ткаченко закликали українців збирати свідчення злочинів проти культурної спадщини, які вчинили російські окупанти на території України.

Міністр культури Даріо Франческіні заявив, що Італія готова відновити знищений російськими загарбниками драмтеатр у Маріуполі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"