НТА > НОВИНИ > Новини світу > На Тернопільщині затримали російського «авторитета», якого шукав Інтерпол

На Тернопільщині затримали російського «авторитета», якого шукав Інтерпол

143

У Кременці Тернопільської області правоохоронці затримали кримінального авторитета з РФ, відомого за прізвиськом «Рома Попенок», якого розшукує Інтерпол за участь у злочинній організації.

Про це повідомила пресслужба СБУ. «За даними правоохоронців, у Росії зловмисник перебував у статусі «смотрящого» за Ульянівською областю. Він потрапив на територію України, використавши підроблені документи, оформленні на чуже ім’я», – йдеться в повідомленні.

Переховуючись в Україні злочинець намагався поширити вплив російського криміналітету на територію нашої країни.

Працівники СБУ затримали іноземця у Кременці Тернопільської області та передали його Національній поліції для подальших правових дій.

Нагадаємо, що цього тижня СБУ спільно з Інтерполом провела операцію із затримання в Одеській області учасника міжнародної терористичної організації «Ісламська держава».

Нагадаємо, що в Києві Служба безпеки України викрила рекламну агенцію, яка займалася розробкою інформаційних кампаній для терористичних організацій «Л / ДНР» та окупаційної влади Криму. Кіберфахівці зазначали, що фірма розпочала працювати над пропагандистськими матеріалами ще 2014-го року.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі