НТА > НОВИНИ > На українсько-білоруському кордоні відпрацювали захист від прориву мігрантів

На українсько-білоруському кордоні відпрацювали захист від прориву мігрантів

У навчаннях узяли участь групи стримування, перекладачі, переговірники, фахівці повітряного моніторингу, рятувальники та медики

249

У Рівненській області проходять тактико-спеціальні навчання з попередження порушень державного кордону. Підготовка силовиків проходить в рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся».

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

«Численні групи умовних порушників, які намагалися незаконно перетнути українсько-білоруський кордон, тренувалися стримувати силовики на Рівненщині. Тактико-спеціальні навчання пройшли в рамках спільної спецоперації «Полісся», – сказано в повідомленні.

За легендою навчань, працівники Державної прикордонної служби отримали інформацію, що на одній з автомобільних доріг на території Білорусі в бік українського кордону рухаються декілька сотень людей. Про інформацію відразу доповіли в Міжрегіональний координаційний штаб.

«Щоби протистояти нелегальним мігрантам, залучили групи стримування, перекладачів, переговірників, фахівців повітряного моніторингу, рятувальників і медиків», – уточнили у відомстві.

Навчання пройшли під керівництвом Державної прикордонної служби. Участь у ній взяли представники відомств Міністерства внутрішніх справ. Також залучали військовослужбовців частини 3055 Національної гвардії України.

Нагадаємо, що біля кордону з Білоруссю в Житомирській області проводять спільну спеціальну прикордонну операцію «Полісся». Зокрема, проходять тренування щодо забезпечення правопорядку в разі ускладнення оперативної ситуації на кордоні з Білоруссю.

Прес-секретар міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жарін розповів, що на теперішній момент режим Лукашенка відправив до Іраку та Сирії близько 3-ох тисяч мігрантів. Проте ще близько 7 тисяч іноземців залишаються в Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі