НТА > НОВИНИ > Новини світу > На українсько-польському кордоні черги через акції протесту

На українсько-польському кордоні черги через акції протесту

У пунктах пропуску відзначили збільшення вантажних транспортних засобів, які очікують на виїзд до Польщі

328

На українсько-польському кордоні у деяких пунктах пропуску фіксують черги з вантажівок. Причиною тому є проведення акцій протесту на території Польщі.

Про це повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України.

«2-го та 3-го лютого 2023-го року на під’їзних дорогах до пунктів пропуску «Корчова – Краківець», «Медика – Шегині», «Гребенне – Рава-Руська» та «Дорогуськ – Ягодин» з боку Польщі запланували проведення акцій протесту мешканцями прилеглих до кордону населених пунктів», – сказано в повідомленні.

Внаслідок цього рух у пунктах пропуску «Корчова – Краківець» і «Медика – Шегині» здійснюють ритмічно, пункти пропуску функціонують у звичному режимі.

Однак у пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська» відзначили певне збільшення вантажних транспортних засобів, які очікують на виїзд до Польщі, через акції протесту на польській території.

Пропуск інших категорій транспорту здійснюють без затримок.

«У пункті пропуску «Дорогуськ – Ягодин» спостерігається сповільнення пропуску вантажних транспортних засобів в обидвох напрямках. Поряд з цим, черга перед пунктом пропуску з ваговозів суттєво не збільшилася», – додали в ДПСУ.

Нагадаємо, що польський Сейм минулого тижня розглядав поправки до Закону про іноземців, які торкнуться також українців. Нові норми посилять умови перебування іноземних громадян у країні.

Президент Польщі Анджей Дуда підписав поправки до закону, який регламентує надання допомоги біженцям з України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі