НТА > НОВИНИ > Місця > На українських курортах Азовського моря знову навала медуз після дощу

На українських курортах Азовського моря знову навала медуз після дощу

358

У неділю, 8-го серпня, берега Азовського моря знову обліпили медузи. Люди скаржаться, що море вже перетворюється на таке собі медузяне болото.

Про це повідомляють відпочивальники у соціальних мережах і Youtube. «Медузи в Азовському морі. Сезон 2021. Після дощу навала. Саме час вже кричати про екологічну катастрофу, тому що останнім часом море перетворюється у болото», – пишуть люди в коментарях.

Зокрема, така ситуація у курортному Генічеську.

5-6-го серпня на Азовському морі спостерігався невеликий шторм і хвилі, через що на деяких курортах Азовського моря позникали повністю або частково желеподібні морські мешканці.

«Через те, що море стало значно солонішим, там справді з’явилися великі медузи – коренерот і аурелія (вухата медуза). Їх ваблять ще й тепла вода та хороша кормова база. Це створює значні проблеми і для природи, і для людини. Море втрачає кормову базу для багатьох риб – її поглинають медузи», – пояснив Громадському кандидат біологічних наук Петро Кулик.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому, в популярне курортне селище Кирилівка на Азовському морі після нетривалої перерви знову повернулися медузи, а на курорті Арабатська Стрілка відпочивальники страждають від нашестя медуз-гігантів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі