НТА > НОВИНИ > Війна > На волинському напрямку є велика ймовірність нападу – Генштаб ЗСУ

На волинському напрямку є велика ймовірність нападу – Генштаб ЗСУ

До міста Калинковичі у Білорусі звозять ракети до ОТРК «Искандер-М»

554

На волинському напрямку велика ймовірність причетності Збройних Сил Республіки Білорусь до агресії проти України. Відтак, до міста Калинковичі звозять ракети до ОТРК «Іскандер-М».

Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 24:00 27 березня.

Повітряна розвідка продовжується в районах Ковеля, Вараша, Сарни. Зафіксовано перевезення ракет на «Іскандер» (9К720 Іскандер (SS-26 Stone) – мобільна балістична ракетна система короткого дальності транспортною дорогою до району населеного пункту Калинковичі.

Російський ворог продовжує пересувати додаткові підрозділи Тихоокеанського флоту та Західного військового округу з метою продовження повномасштабної збройної агресії проти України. При цьому спостерігається значне зниження інтенсивності пересування з глибин РФ.

Російський ворог активних наступальних операцій на Полісся не проводив. Продовжується перегрупування окремих підрозділів Східного військового округу. Підрозділи, які зазнали значних втрат в ході наступальних операцій, зазвичай, дислокуються до Білорусі для відновлення бойовиків. Таким чином, зазначається виведення до 2 БТГ зі 106-ї повітрянодесантної дивізії з території Київської області на територію Республіки Білорусь.

Російські окупанти продовжують наносити ракетно-повітряні удари по важливій військовій інфраструктурі та позиціям першої лінії з метою нанесення втрат та виснаження особового

Російський ворог не проводив наступальних дій на Сіверському напрямку. Він зосередив свої зусилля на консолідації та утримання раніше окупованих кордонів.

На Слобожанському напрямку ворог відмовився від наступ поблизу міста Суми, намагаючись перегрупуватися та відвести підрозділи на інші напрямки. Таким чином, одна з БТГ 1-ї танкової армії російського ворога, яка брала участь у бойових діях, була повністю виведена з України на територію РФ.

У Харкові окупанти продовжили наносити удари по інфраструктурних об’єктах. У напрямку міста Ізюм російський ворог намагався провести наступальні операції.

На Донецькому напрямку ворог зосередив свої зусилля на тому, щоб взяти під контроль населені пункти Попасна, Рубіжне та входити в Новотроїцький район, а також захопити місто Маріуполь, але без успіху.

Ворог здійснив артилерійський та мінометний обстріл населених пунктів Торецьке, Світлодарськ, Троїцьке, Піський.

Головною метою окупантів залишається дістатися адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей.

На Таврійському напрямку підрозділи Росгвардії продовжують проводити фільтраційні заходи на тимчасово окупованих територіях Херсонщини.

На Південному напрямку позиція та дії ворога залишилися без змін.

ЗСУ продовжують завдавати значних втрат російському ворогу. За наявною інформацією, за останні п’ять днів до військових гарнізонів Ніжньогородської області завезли близько 600 тіл загиблих в Україні військовослужбовців, більшість з яких служили у 47-й танковій дивізії 1-ї танкової армії y Західного військового округу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі