НТА > НОВИНИ > Новини світу > На виборах у Грузії перемогла правляча партія

На виборах у Грузії перемогла правляча партія

203

У Грузії у ході парламентських виборів підрахували майже всі виборчі протоколи. Згідно з даними ЦВК, лідирує правляча партія.

Про це повідомляє “Руставі-2”.

Так, з 3743 виборчих дільниць ЦВК підрахувала голоси на 3740 дільницях, тому хід виборів уже не зміниться.

Згідно з підрахунками, перемогла правляча партія “Грузинська мрія” – вона отримала 46,56% голосів. На другому місці опинилася опозиційна партія “Єдиний національний рух” соратників Михайла Саакашвілі – 30,7%.

Третє місце посіла за “Грузію” – 7,79%. Четвертою стала партія “Лело для Грузії” – 2,71%. Решта партій набирають менше 2% голосів.

Згідно з домовленостями, які уклала влада з опозицією за посередництва ЄС, у разі падіння рейтингу правлячої партії нижче 43% влада погоджувалася на проведення дострокових виборів. Тож результати виборів для чинної влади є цілком прийнятними.

Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі повернувся до Тбілісі, попри те, що там його засуджено до 3 років ув’язнення. Перед цим Саакашвілі заявлял, що хоче повернутися до Грузії напередодні місцевих виборів в країні. Уже ввечері 1 жовтня прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі оголосив, що Саакашвілі затримали правоохоронці. За його словами, експрезидент Грузії перебуває у пенітенціарній установі.

Також раніше Міхеїл Саакашвілі записав спільне відео із депутаткою “Слуги народу” Єлизаветою Ясько, в якому вони повідомили про свої стосунки. Ясько також прокоментувала затримання Саакашвілі та заявила, що буде його захищати.

У свою чергу, президент України Володимир Зеленський заявив, що буде домагатися повернення Саакашвілі в Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі