НТА > НОВИНИ > На виїзному засіданні РНБО ввели санкції проти телеканалу «Наш»

На виїзному засіданні РНБО ввели санкції проти телеканалу «Наш»

453

На виїзному засіданні Ради національної безпеки та оборони у Харкові обговорювали питання про стан територіальної оборони у регіонах та зовнішніх і внутрішніх ризиків, зокрема для морського судноплавства.

Про це після засідання повідомив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов.

«Питання розглядали в режимі «таємно». Доповідали представники нашої розвідки, представники наших військових. Окремо доповідав голова Державної прикордонної служби Сергій Васильович Дейнеко. У межах розгляду цього питання була окрема доповідь і розглядали питання щодо ризиків для морського судноплавства України з огляду на наміри Російської Федерації перекрити під приводом проведення військово-морських навчань райони Чорного та Азовського морів», – розповів Данілов.

Зокрема стало відомо, що сьогодні РНБО ухвалила рішення про запровадження санкцій проти телеканалу «Наш» (належить колишньому народному депутатові Євгену Мураєву) та російської компанії «Витрина ТВ», яка надає послуги з трансляції російських телеканалів.

«Впроваджено санкції проти компанії «Наша Прага» («Максі-ТВ»), проти компанії «Наш 24», «Наш 365» (телеканал «Наш») і компанії, яка безпосередньо є, наскільки ми поінформовані, власником усіх цих компаній, яка розташовується на Кіпрі в м. Лімасолі. Компанія, яка розташовується на Кіпрі, так само потрапила під наші обмежувальні санкції терміном на 5 років», – повідомив секретар РНБО.

Як повідомлялося, сьогодні відбулося засідання РНБО, однією з тем якого були заходи щодо забезпечення національної безпеки від внутрішніх і зовнішніх загроз.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі