НТА > НОВИНИ > Війна > На Заході велику увагу приділяють Новій Каховці. Чалий назвав причину

На Заході велику увагу приділяють Новій Каховці. Чалий назвав причину

365

Повідомлення про те, що окупанти могли вийти з Нової Каховки, викликало вибух повідомлень у західних медіа, які дуже уважно стежать за цієї темою.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України у США ( 2015 – 2019 рр.), голова правління Українського кризового медіацентру активного командування “Південь” Валерій Чалий у “Говорить Великий Львів”. Назвав причину такої посиленої уваги.

«Нова Каховка – це ГРЕС, Каховське водосховище. Це споруди, які контролюють постачання і розподіл води у північно-кримський канал», – каже Валерій Чалий.

За його словами, звільнення міста поверне Україні контроль за постачанням води в анексований Крим. Це буде також ударом по Путіну, який позиціонує воду на півострів як величезне досягнення Росії.

“Нова Каховка – це дуже важливий пункт, від якого може початися звільнення Криму. Тому увага до новин звідти є і буде величезна”, – наголосив Чалий.

Нагадаємо, 23 березня Генштаб ЗСУ помилково повідомив, що всі російські підрозділи вийшли з Нової Каховки. Пізніше спростував цю інформацію. Водночас в ОК “Південь” додали, що поведінка окупантів у місті все ж може свідчити про підготовку до “жесту доброї волі”.

На думку першого заступника добровольчого формування територіальної громади Києва «ПАТРІОТ», першого заступника Генерального прокурора (2003-2010 рр., 2014-2019 рр.) Миколи Голомші, варто дуже обережно ставитися до будь-яких дій окупантів у Новій Каховці, які можуть просто готувати приманку для ЗСУ.

Зазначимо, що після 23 березня жодних новин про ситуацію в Новій Каховці не було.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"