НТА > НОВИНИ > Погода > На Закарпатті почався паводок: понад 600 будинків та школа залишилися без газу

На Закарпатті почався паводок: понад 600 будинків та школа залишилися без газу

На Тячівщині, у селі Добрянське, без газопостачання залишилися 628 будинків та школа

283

На Закарпатті через сильні опади почався паводок в Тячівському районі. Внаслідок негоди пошкоджено дюкерний перехід, понад 600 будинків та школа залишилися без газу в селі Добрянське.

Про це повідомило АТ «Закарпатгаз» у фейсбуці.

«На Тячівщині, у селі Добрянське, без газопостачання залишилися 628 будинків та школа. Значні опади спричинили підвищення рівня води у річці Тересва. В результаті це призвело до паводку, розмиття берегової лінії, а відтак ушкодження дюкерного переходу газопроводу середнього тиску ДУ 150», – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що ситуація належить до рівня надзвичайних. Дюкерний перехід, простими словами, – це підводний газопровід, прокладений по дну ріки. Тому ремонтні роботи вимагають особливих дій та професіоналізму.

На місце надзвичайної ситуації негайно виїхали аварійники 104, керівництво як Хустського відділення, так і головного управління АТ «Закарпатгаз».

За словами фахівців, у зв’язку із погодними умовами відремонтувати дюкерний перехід неможливо. Опрацьовуються варіанти будівництва тимчасового альтернативного газопроводу. Споживачів попросили перекрити крани перед газовим обладнанням.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі