НТА > НОВИНИ > Кримінал > На Закарпатті затримали антивакцинатора Стахіва, щоб завтра привести до суду

На Закарпатті затримали антивакцинатора Стахіва, щоб завтра привести до суду

Про «свавілля» СБУ повідомили «фанати» псевдоактивіста та проросійський ютуб-канал

776

Правоохоронці затримали та взяли під варту псевдоктивіста та “головного антивакцинатора” Львова Остапа Стахіва, який замість прийти в суд, де йому сьогодні мали обрати запобіжний захід, опинився на «лікуванні» у Сваляві Закарпатської області.

Про «свавілля» СБУ, яка отримала від медиків дозвіл на затримання Стахіва, повідомив у телеграм-каналі вочевидь один із прибічників антивакцинатора. Принаймні таке враження про нього складається з його ж коментарів: чоловік істерично обурюється, що хворій людині (тобто Стахіву) не дають лікуватися.

Показово, що про затримання псевдоактивіста, якого звинувачують у роботі  в  антиукраїнській мережі, також повідомив проросійський ютуб-канал «Журналисты Стремоусова».

Проблем зі здоров’ям нема

Водночас, як повідомила після суду телеканалу NTA речниця СБУ у Львівській області Роксолана Яворська, жодних доказів, що Стахів має проблеми зі здоров’ям, які можуть перешкодити йому брати участь у судовому засіданні, правоохоронці не отримали.

«Працівники скеровані до Свалявської районної лікарні. Вони мають його взяти під варту і доставити в залу суду. Наразі такої інформації, що його здоров’ю загрожує небезпека, немає. Тому ми плануємо його доставити в залу суду», – прокоментувала вона.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 листопада, Галицький районний суд Львова переніс засідання по визначенню запобіжного заходу  для «головного активакцинатора» Остапа Стахіва на  завтра. Причина – відсутність Стахіва на засіданні. Як повідомили його адвокати, їхній клієнт вирушив на лікування у Сваляву.

Напередодні Стахіву вручили підозру за двома частинами статті 109 ККУ – змова на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та захоплення влади, а також – публічні заклики до таких дій.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі