НТА > НОВИНИ > На згарищі в пожежі у Лаврі дивом вціліла ікона Матері Божої

На згарищі в пожежі у Лаврі дивом вціліла ікона Матері Божої

714

У пожежі, яка вчора трапилась в іконописних майстернях Києво-Печерської лаври, дивом вціліла ікона Казанської Матері Божої.

Про це розповіли рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Цікаво, що саме вчора церква відзначала свято Казанської ікони Божої Матері.

Як відомо, за переказами, далекого 1579 року в Казані була сильна пожежа, яка знищила безліч будинків. Після того Богородиця з’явилася доньці купця і розповіла про свій образ, ікону, котра лежить посеред згарища одного з будинків. Спочатку дівчинці ніхто не вірив, та все ж мати погодилася піти у вказане дитиною місце. Там дійсно знайшли ікону, яка абсолютно не постраждала від вогню. З того часу біля ікони тієї траплялося багато чудес. Вона зцілювала хворих і повертала зір сліпим.

«Просто подивімося в очі цьому намальованому іконописцями і вцілілому у сьогоднішній пожежі образу. І подякуймо йому за те, що оберігає наших хлопців та дає їм сили, мужність і велике серце без страху і докору рятувати людей. І навіть – рятувати богів… Як ось цю, врятовану сьогодні ікону Божої Матері», – емоційно сприйняли подію рятувальники.

Як повідомлялося, у Києво-Печерській Лаврі виник конфлікт між митрополитом Павлом, його “братами” та журналістами, які вели трансляцію гасіння пожежі у святині – один з батюшок вихопив у журналіста телефон, а владика Павло закликав “нічого не віддавати” представнику ЗМІ.

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
4
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі