НТА > НОВИНИ > Новий рекорд. На Житомирщині влаштували наймасовіше читання твору Лесі Українки

Новий рекорд. На Житомирщині влаштували наймасовіше читання твору Лесі Українки

130

У Новоград-Волинському, на Житомирщині, 24 липня встановили всеукраїнський рекорд з наймасовішого одночасного читання “Лісової пісні” Лесі Українки.

Як повідомляє місцеве видання Novograd.city, 8 тисяч осіб зачитали пророчий монолог головної героїні твору Мавки та встановили рекорд. Присвячений він 150-річчю від дня народження поетеси та 110-річчю твору “Лісова пісня”.

Представник “Книги рекордів України” підрахував учасників читання та офіційно оголосив про встанлвлення  рекорду.

Рекорди України

Минулог року рекорд наймасовішого спільного читання зафіксували на Луганщині. Проте тоді до Книги рекордів України увійшло спільне читання “Кобзаря” Тараса Шевченка. Участь в акції взяли понад 11 тисяч мешканців Луганської області.

Також напередодні на Київщині, неподалік Борисполя, висіяли найбільший герб України. Тризуб висотою 245,3 метра та шириною 138 метрів 8 липня оголосили національним рекордсменом. Щоб його встановити довелося висіяти 406 270 насінин.

11 липня бійці Закарпатського легіону встановили рекорд України у центрі Маріуполя. Найбільша кількість військових розгорнула Державний прапор України. Прапор довжиною 128 і завширшки 3 метри приїхав на Приазов’я із Закарпаття.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі