субота, 18 липня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Київщині дизертир зарізав 17-річну дівчину: Фото злочинця

На Київщині дизертир зарізав 17-річну дівчину: Фото злочинця

Фастівський міськрайонний суд обрав запобіжний захід 28-річному чоловікові, якого підозрюють у вбивстві 17-річної дівчини. За клопотанням Київської обласної прокуратури його відправили під варту без права внесення застави.

На Київщині дизертир зарізав 17-річну дівчину: Фото злочинця

За даними слідства, трагедія сталася вночі 17 червня. Чоловік, перебуваючи у будинку своєї приятельки, завдав смертельного ножового поранення її 17-річній доньці, коли дівчина спала у власному ліжку.

Після скоєного підозрюваний зізнався у вбивстві. Йому інкримінують умисне вбивство за п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання аж до довічного позбавлення волі.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора, підозрюваний є військовослужбовцем, який самовільно залишив військову частину. Також стало відомо, що раніше чоловік уже був засуджений за умисне вбивство.

Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії.

Окремо у межах кримінального провадження перевірять дії матері загиблої дівчини, а також посадових осіб і служб, які мали відповідати за захист прав та безпеку дитини.

«Смерть дитини — це завжди трагедія, але в цій історії особливо гостро постає питання відповідальності дорослих. Прокуратура принципово перевірить не лише обставини самого вбивства, а й дії всіх осіб та служб, які мали забезпечувати безпеку дитини», — зазначив керівник Київської обласної прокуратури Дмитро Прокудін.

За його словами, кожен, чия бездіяльність або неналежне виконання обов’язків могли сприяти цій трагедії, отримає належну правову оцінку.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"