субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Рівненщині в наслідок аварії загинуло подружжя пенсіонерів

На Рівненщині в наслідок аварії загинуло подружжя пенсіонерів

У неділю, 9 листопада, на трасі «Київ–Чоп» у селі Федорівка сталася смертельна ДТП. Близько 13:00 легковик «ВАЗ» під час розвороту зіткнувся з позашляховиком «Volkswagen Touareg».

На Рівненщині в наслідок аварії загинуло подружжя пенсіонерів

Про це повідомило ГУНП у Рівненській області.

За попередніми даними слідства, 72-річний водій «ВАЗу», мешканець села Балашівка, вирішив виконати маневр розвороту. Однак чоловік, імовірно, не переконався у його безпечності та не надав переваги позашляховику, яким керувала 31-річна киянка. Удар був сильним — обидві машини отримали серйозні ушкодження.

На жаль, водій легковика та його 67-річна дружина, яка їхала в салоні, загинули на місці від отриманих травм. Медики, що прибули на виклик, вже нічого не змогли зробити.

Правоохоронці оглянули місце події та задокументували всі обставини. Наразі вони з'ясовують деталі ДТП, а також проводять необхідні експертизи. За фактом порушення правил дорожнього руху, що призвело до смерті двох людей, слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.286 КК України.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"