НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Набагато сильніша». У НАТО оцінили силу української армії

«Набагато сильніша». У НАТО оцінили силу української армії

Велика Британія готова надати додаткову військову підтримку Україні

296

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що українська армія з 2014-го року  стала набагато сильнішою. Велика Британія та інші члені Альянсу готові й надалі надавати підтримку Києву.

Таку заяву він зробив під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

«Українська армія, сили оборони стали набагато сильнішими, ніж 2014-го року. Вони краще екіпіровані, краще підготовлені, краще управляються… Ми не ігноруватимемо підтримку Україні, вважаю, що це наразі є правильним», – сказав Столтенберг.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столенберг вкотре попередив Росію про два можливі варіанти розвитку подій у конфлікті з Україною: вона може вибрати дипломатичне рішення або ж конфронтацію, за яку «заплатить високу ціну».

За його словами, це буде включати економічні санкції, а також посилення військової присутності НАТО у Східній Європі, при цьому Велика Британія є ключовою частиною цього. До того ж він схвалює її пропозицію про війська, кораблі та літаки.

Зі слів генсека, кількість російських військ збільшується, а час попередження про напад «зменшується». Він заявив, що НАТО має бути готовим, але прагне до дипломатичного рішення.

Своєю чергою, прем’єр Джонсон не виключив, що у разі російського вторгнення в Україну, Велика Британія готова «піти далі» та надати додаткову військову підтримку Україні.

«Ми розглянемо, що ще ми можемо запропонувати. Українці добре підготувалися, є речі, які ми запропонували, які їм насправді, здається, не потрібні, бо вони гадають, що вони вже є в достатній кількості», – резюмував Джонсон.

Нагадаємо, нещодавно уряд Великої Британії планує виділити Україні допомогу в розмірі 88-ми мільйонів фунтів стерлінгів для боротьби з корупцією та підтримки енергетичного сектору країни на тлі візиту до Києва прем’єр-міністра Бориса Джонсона.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі