НТА > НОВИНИ > НАБУ затримало Чауса в лікарні “Феофанія”

НАБУ затримало Чауса в лікарні “Феофанія”

138

У Національному антикорупційному бюро заявили, що їхні детективи затримали екссуддю Дніпровського райсуду Києва, підозрюваного в отриманні хабаря. НАБУ не вказує ім’я підозрюваного, але з посади чиновника, фото й контексту зрозуміло, що йдеться саме про Миколу Чауса.

Про це інформує пресслужба НАБУ.

У лікарні “Феофанія” детективи НАБУ затримали екссуддю Дніпровського райсуду Києва, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди. Йому вручено клопотання про застосування запобіжного заходу, рішення щодо якого має ухвалити ВАКС“, – йдеться в повідомленні.

Засідання суду відбудеться завтра, 4 серпня, о 14:00. До цього часу, за словами детективів НАБУ, підозрюваний перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.

Наразі це вся інформація, яку ми можемо повідомити з огляду на таємницю слідства“,  – підсумували у відомстві.

Як повідомлялося, тривають поневіряння скандального судді Миколи Чауса, який колись ховав «нечисту валюту» в трилітрових банках. Коли він утік з України в Молдову ще 2016-го року, про нього вже почали забувати, але в квітні цього року його викрали з Кишинева. У Молдові стверджують, що за цією спецоперацією стоять українські спецслужби.

Через майже чотири місяці «детективний персонаж» знайшовся у Вінницькій області. Голодний і збідований, в одних трусах. Він розповів, що його викрали невідомі особи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі