НТА > НОВИНИ > Суспільство > Над окупованим Донецьком пролетів синьо-жовтий прапор України

Над окупованим Донецьком пролетів синьо-жовтий прапор України

446

На честь Дня захисників і захисниць України активісти запустили над окупованим Росією Донецьком український прапор на синіх і жовтих повітряних кулях.

Таке відео у Twitter опублікував користувач із ніком «Рядовий Жолудь».

«На Донецьк з нагоди Дня захисників і захисниць полетів синьо-жовтий прапор. Зі святом тих, хто на нас чекає!», – написав він.

Згодом Апостроф із посиланням на соцмережі овідомив, що прапор бачили в Київському районі Донецька, а потім в 4-ох кілометрах від Донецького аеропорту.

До речі, в День Державного Прапора України, 23-го серпня, в столиці Росії Москві в небо неподалік від Кремля і Красної площі, невідомі запустили синьо-жовтий прапор на чотирьох повітряних кульках червоного кольору.

Нагадаємо, що вчора, 14-го жовтня, в окупованому  Донецьку  встановили пам’ятник «Моторолі» – польовому  командиру сепаратистів так званої «ДНР» Арсенію Павлову.

На початку цього тижня стало відомо, що на території ОРДЛО, зокрема, в Донецьку, у місцевих моргах не вистачає місця для збереження тіл, а також спеціальних мішків для транспортування померлих. Це пов’язано з високим рівнем смертності від коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі