НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Надзвичайники попередили про можливий вихід річок із берегів на заході України

Надзвичайники попередили про можливий вихід річок із берегів на заході України

151

У Державній службі надзвичайних ситуацій наголосили на вірогідності виходу річок із берегів. У західних областях України на середу, 21-го липня, прогнозують сильні дощі та грози.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, у Львівській області очікується підвищення рівня води на 0,5-2,5 м, у Стрийському районі можливе часткове затоплення прирічкової інфраструктури.

В Івано-Франківській області також очікується підвищення рівня води до 2,5 м, що може призвести до підтоплення деяких населених пунктів.

Трохи менший рівень підвищення води також прогнозують в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

«У мiсцях сильних опадів можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених ділянок, в гiрських районах iснує загроза сходження селевих потокiв і зсувів ґрунту», – попередили у ДСНС.

Окрім західних областей, синоптики також прогнозують грози на півночі, у центрі та півдні України. На Сході та в Криму очікується сильний вітер.

Синоптики раніше прогнозували, що з початку тижня спека розпочне повільно залишати Україну, подекуди температура ставатиме нижчою, пройдуть дощі та грози.

Нагадаємо, що лише з початку липня на водоймах країни загинуло 265 українців. Із них 36 дітей. Якщо врахувати, що за аналогічний період минулого року загинуло 166 людей (із них 16 – неповнолітніх), вже можна робити висновки про рекордну смертельну статистику нещасних випадків на воді у країні цього року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі