НТА > НОВИНИ > Технології > Нагрівати хмари. У Криму «придумали», як вирішити проблему з водою

Нагрівати хмари. У Криму «придумали», як вирішити проблему з водою

Серед так званих «науковців» Криму визріла фантастична ідея для вирішення проблеми з водою на півострові

119

Для цього запропонували застосовувати «термогармати». Як повідомляє Апостроф, доктор географічних наук, член так званої «Кримської академії наук» професор Олександр Холопцев запропонував збирати водяну пару в хмарах, які концентруються в горах. Мета – донести воду в хмарах до сільськогосподарських районів Криму, щоб забезпечити необхідний рівень зрошення.

«Ми збираємося підігрівати хмари до такої міри, щоб в них утворювалися зливові опади. Фахівці за допомогою математичного моделювання розрахували зв’язок між швидкістю вітру, висотою і крутизною схилів, параметрами повітря, щоб вивести достатній градус нагрівання хмар», — розповів Олександр Холопцев.

Учений пропонує нагрівати хмари на 1,5-3 градуси за Цельсієм за допомогою теплових гармат. Але навіть в Росії сумніваються в реалізації цієї «технології», не кажучи вже про решту цивілізованого світу, де за животи від сміху беруться у зв’язку з такими «новаторствами».

Як відомо, захоплений Крим продовжує страждати від водного дефіциту. Торішня посуха призвела до обміління водоймищ.

За роки окупації влада анонсувала величезну кількість проектів із забезпечення півострова водою в умовах перекриття Північно-Кримського каналу: риття нових свердловин, опріснення морської води, будівництво водогону з боку Кубані, видобуток прісної води з-під Азовського моря.

Нагадаємо, що наприкінці травня Росія заявила про гуманітарну катастрофу в Криму, у МЗС України на це відреагували так: Росія, як країна-окупант, несе повну відповідальність за ситуацію, відновлення водопостачання на півострів можливе тільки після деокупації Криму.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі