НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Найефективніша. Відомий лікар-пульмонолог назвав класичну вакцину від коронавірусу

Найефективніша. Відомий лікар-пульмонолог назвав класичну вакцину від коронавірусу

435

На сьогоднішній день єдиною класичною вакциною від коронавірусу є вакцина CoronaVac. Вона єдина, що містить у собі сам вірус. Відтак є найбільш ефективною.  Всі інші вакцини є альтернативними,  бо складаються з мРНК

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив лікар-пульмонолог Анатолій Невзгода.

«Сьогодні найпоширенішими вакцинами в Україні є Pfizer, Moderna, на підході також є Johnson & Johnson. Але це не є правдиві вакцини. Це є так звані альтернативні вакцини швидкої дії, які складаються з мРНК. Вони не є класичними. Класичною, інактивованою на сьогоднішній день є єдина вакцина CoronaVac», – сказав лікар-пульмонолог.

Відтак, продовжив він, перш ніж робити щеплення альтернативним вакцинами, необхідно визначити, які можуть бути від тих наслідки та ускладнення, щоб підібрати окремій людині ту вакцину, яка найбільше підходить їй по стану здоров’я.

«От ми чітко знаємо, що Pfizer дає тромботичні ускладнення. Тому людей, які мають більше 60-ти років, ми не будемо відносити до списку тих, хто може отримати цю вакцину. Або також тих, які схильні до підвищеного згортання крові, бо можуть бути тромбози. От про це треба говорити у першу чергу», – додав Анатолій Невзгода.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі