НТА > НОВИНИ > Місця > Найкраще в Карпатах. Найпопулярніші туристичні напрямки українців – соцопитування

Найкраще в Карпатах. Найпопулярніші туристичні напрямки українців – соцопитування

165

Українці назвали основні напрямки туристичних подорожей країною. Найпопулярнішими стали мандрівки Карпатами (55%) та морськими курортами півдня (48%).

Такими виявилися дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг». До природних пам’яток подорожували 37%, цікавих міст України – 26%, місць історичних подій чи битв – 17%.

При цьому лише приблизно третина українців (32%) повідомила, що за останні два роки подорожували країною з метою туризму. Водночас більшість (68%) не мали такого досвіду.

Опитування провела Соціологічна група «Рейтинг» 10-13-го вересня 2021-го року серед 3-ох тисяч респондентів на території всієї України за винятком окупованих Росією територій. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 1,8%.

Улітку компанія Research & Branding Group провела соціологічне дослідження щодо відпускних планів українців. З’ясувалося, що в цілому ми повернулися до допандемічних показників. Цього року 38% українців проводили відпустку вдома (минулого року таких було в півтора рази більше). Інші ж обирали море, гори, поїздки за кордон, відпочинок на дачі тощо.

Нагадаємо, що далеко не скрізь в Україні цього року були комфортні умови для відпочину. Зокрема, на пляжах курортного селища Затока Одеської області морська вода не відповідала санітарним нормам. Тому там рекомендували не купатися.

Авторитетний журнал Economist випустив новий рейтинг безпеки міст, який може стати в нагоді туристам під час вибору маршрутів для подорожей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі