НТА > НОВИНИ > Найкращий випускник британської військової академії привіз в Україну меч

Найкращий випускник британської військової академії привіз в Україну меч

Королівська Академія Сухопутних військ у Сандгерсті приймає українських кадетів з 1997-го року

330

Найкращий цьогорічний іноземний випускник Королівської військової академії Сухопутних військ у Сандгерсті курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Лейсі повернувся до рідного навчального закладу.

Про це повідомив сайт «Армія Inform». Обдарований майбутній офіцер зустрівся з товаришами та наставниками. Курсант Павло Лейсі продемонстрував особливу відзнаку – «Міжнародний меч», який йому вручила принцеса Анна, єдина донька британської королеви Єлизавети II і короля Філіпа VI.

«За рік підготовки в елітному військовому навчальному закладі курсант Лейсі здобув багато нових знань і набув цікавого досвіду. Однак під час спілкування Павло зауважив, що саме знання й навички, здобуті ним під час навчання у Національній академії, стали запорукою його успіху у Великій Британії», – запевнив начальник Національної академії генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Також керівник вишу подякував Павлові за його старанність та наполегливість, за те, що гідно представив український військовий навчальний заклад, Збройні Сили, всю Україну на такому високому міжнародному рівні.

Королівська Академія Сухопутних військ у Сандгерсті приймає українських кадетів з 1997-го року. 2019-го там навчалося 15 українців. Це британський вищий військовий навчальний заклад, який утворився 1947-го року після об’єднання Королівської військової академії та Королівського військового училища.

Нагадаємо, що в Генштабі України привітали українця з нагородою та успішним завершенням навчання у Королівській Академії Сухопутних військ Сандгерст. Також там подякували британській стороні за допомогу та підтримку в опануванні військової науки представником ЗСУ за стандартами НАТО.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі