НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Наймасштабніша автовиставка світу отримує нове дихання в Мюнхені. Багато красивих авто

Наймасштабніша автовиставка світу отримує нове дихання в Мюнхені. Багато красивих авто

Знаменитий автосалон переїхав із Франкфурта до Баварії

347

У Німеччині відкрилася міжнародна автовиставка, що проходить кожні два роки. Це перша спроба відтворити масштабні автовиставки в Європі, які останнім часом не відбувалися через пандемію коронавірусу.

Традиційно це шанс для країни насамперед продемонструвати міцність власної автомобільної промисловості. І в той же час перший великий міжнародний захід в Німеччині відтоді, як країна зняла обмеження на ізоляцію.

Однак і без того проблем в організаторів вистачає. 2019-го року захід зірвали активісти з боротьби зі зміною клімату. Після цього настав час змін. Виставка покинула Франкфурт, де автошоу проводили з 1950-их років, і вибрала Мюнхен.

Те, що відбувається зараз, є спробою заново відродити справу, в той час як багато представників галузі ставлять запитання, чи є такі заходи розкішшю, яку вони більше не можуть собі дозволити.

У результаті до Мюнхена не приїхали деякі провідні світові автовиробник. Немає ні General Motors, ні Ford, ні Toyota, ні Stellantis, яка, зокрема, виробляє автомобілі Peugeot, Citroen, Vauxhall, Fiat і Alfa Romeo.

Замість цього в модельному ряду домінують три великі німецькі марки: Volkswagen, Daimler-Benz і BMW. До них приєднаються Renault, Hyundai, китайський виробник Great Wall і виробник розкішних електромобілів Polestar.

Незважаючи на проблеми, виробники, присутні на виставці, планують презентувати велику кількість нових автомобілів, багато з них є електричними.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі