НТА > НОВИНИ > Найсучасніший військовий корабель НАТО пришвартувався в одеському порту

Найсучасніший військовий корабель НАТО пришвартувався в одеському порту

Фрегат із Франції став десятим кораблем НАТО, які цього року відвідували Одесу

541

Французький багатоцільовий фрегат Auvergne D654 зайшов сьогодні зранку до одеського порту.

Про це повідомив сайт видання «Думська».

«О 8:30 силует корабля з’явився на горизонті, а о 9:30 він пришвартувався до 19-го причалу морського вокзалу», – сказано в повідомленні.

Першим на борт корабля піднявся командувач ВМС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Auvergne D654 став десятим кораблем НАТО, який цього року відвідав Одесу. Фрегат зайшов до Чорного моря 14-го грудня. У Перлині біля моря він пробуде до 28-го грудня.

Це найсучаснішим кораблем французького флоту. Його запровадили до складу ВМС у лютому 2018-го року. Довжина – 142 метри, ширина – 20 метрів, посадка – 5 метрів.

На ньому найсучасніше радіоелектронне обладнання. Артилерійське озброєння – 76-міліметрова швидкострільна гармата ОТО «Мелара» та 3 20-міліметрові гармати із системою дистанційного керування «Нарвал», торпеди MU90.

Ракетне озброєння – 8 протикорабельних «Екзосет» блок-3; 16 зенітних ракет вертикального старту Астер-15 і 16 пускових установок для ударних ракет великого радіусу дії (більше 1000 км) типу Storm Shadow.

Авіаційне озброєння – гелікоптер NH90.

Нагадаємо, що в липні в Чорному морі поблизу Одеси завдання виконував транспортно-десантний корабель ВМС США Yuma. Він узяв участь у спільних операціях з партнерами НАТО.

Крім того, до причалу Одеського морського вокзалу пришвартовувався патрульний корабель прибережної зони Королівського флоту Великої Британії OPV Trent.

А в листопаді командний корабель Mount Whitney провів тут спільні операції зі силами НАТО.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі