НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Найвеличніший лідер нації – Ви збрехали!”, – ексглава ОП Андрій Богдан звинуватив президента у нечистій совісті

“Найвеличніший лідер нації – Ви збрехали!”, – ексглава ОП Андрій Богдан звинуватив президента у нечистій совісті

Брехня полягає в тому, що Володимир Зеленський зробив ряд голосних заяв на пресконференції 26 листопада, які виявилися неправдою

778
"Найвеличніший лідер нації - Ви збрехали!", - ексглава ОП Андрій Богдан звинуватив президента у нечистій совісті

Андрій Богдан, колишній очільник Офісу президента, звинуватив президента України у брехні. Стверджує, що перевірив всі факти і вони не підтвердилися.

Про це він написав у Facebook.

Мова йде про те, що Володимира Зеленського із Юрієм Бутусовим познайомив саме Богдан, але як стверджує ексглава ОП – його привів покійний Сергій Нижній.

Крім цього, на зустрічі із журналістами Зеленський розповів, що адвокатом Коломойського був Руслан Рябошапка, а генерал Бурба відповідав за транспорт Майдану.

Щодо цього Андрій Богдан пише так: “Руслан взагалі ніколи не був адвокатом, в цьому випадку адвокатом був я…. Повірте, я перевірив, і він (Бурба) не відповідав ні за транспорт Майдану, ні за транспорт проти Майдану”.

Додає, що не слід Головнокомандувачу брехати на всю країну, а тим більше “ще 100500 разів” окрім вищезазначеного.

Шепіт на вушко: чому Зеленський та Богдан посварилися

Раніше у Володимира Зеленського та Андрія Богдана були довірливі відносини. На початку каденції обидвоє були, наче, “не розлий вода”. Здавалося, що очільник прислухався до ексглави ОП, адже часто можна було побачити як Богдан щось шепоче на вушко Зеленському.

На запитання, що він найчастіше шепоче президенту, Богдан відповів: “Це поради, це ідеї, які виникають. Якщо це зараз не сказати, а сказати потім, то буде втрачено момент.”

Проте, Андрій Богдан не пробув на посаді керівника Офісу Президента і року. Володимир Зеленський звільнив львів’янина з посади. Втім на заміну швидко знайшли іншу кандидатуру – помічника гаранта Андрія Єрмака.

Експерти припускають кілька версій його звільнення, зокрема конфлікт з Єрмаком та тиск з боку США, нібито через Богдана країни не можуть організувати зустріч президентів.

Погроза від влади – спалена Tesla Андрія Богдана

У серпні 2020 року Андрію Богдану спалили автомобіль “Тесла”, в якому президент кілька разів записував свої легендарні “інтерв’ю в Теслі”.

Сам Богдан розцінює цей напад “як погрозу від влади” і черговий момент в низці кримінальних справ проти нього.

Проте, не уточнює, хто саме з команди президента Володимира Зеленського, на його думку, міг це зробити. Та додає, що співучасники сидять “у високих владних кабінетах”.

Також колишній очільник ОП пообіцяв відповісти людям, які це зробили.

“Це ви зараз бахнули керасінчіку у кастрік. Будемо зараз активно виводити вас на чисту воду і постараємось забезпечити вас комфортними умовами відбування покарання”, – пожартував Андрій Богдан.

 

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі