НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Нам потрібна сильна Україна». Євросоюз готовий до швидких кроків

«Нам потрібна сильна Україна». Євросоюз готовий до швидких кроків

Держави ЄС усвідомлюють відповідальність у тому, щоби надати Україні всю необхідну допомогу

226

Країни-члени Євросоюзу можуть зробити «надзвичайно швидкі кроки» щодо членства України. Зокрема, після того, як вона подала свою заявку.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента України з посиланням на заяву заступника голови Комітету із закордонних справ Європарламенту Урмаса Паета.

«Країни ЄС надзвичайно швидко зроблять наступні кроки щодо заявки України на членство у Євросоюзі. Ми бачимо, що відбувається в Україні, особливо в останні місяці. Для нас зрозуміло, що для європейської безпеки нам потрібна сильна Україна», – зазначив Пает.

Він також звернув увагу на атаки проти критичної інфраструктури України, назвавши їх «абсолютно нелюдськими, що змушують мільйони людей страждати та загрожують їхньому життю».

«Все це виклики для всіх нас, для Євросоюзу. І всі держави мають бути відповідальними в тому, щоби надати Україні всю необхідну допомогу, тому що само собою зрозуміло, що єдине розв’язання цього питання – це тоді, коли Україна знову стане вільною та відновить свої кордони», – наголосив Пает.

Як відомо, Україна подала заявку на вступ до Євросоюзу ще після початку повномасштабного російського вторгнення, а офіційно стала кандидатом у члени ЄС цього літа. Як зазначили в уряді, Україна планує виконати поставлені Єврокомісією умови до кінця 2022-го року.

Раніше віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що Україна планує стати частиною ЄС в рекордні терміни, а процес вступу займе до п’яти років.

Нагадаємо, що Угорщина й надалі виступатиме проти плану Євросоюзу щодо надання Україні пакету допомоги в розмірі 18-ти мільярдів євро 2023-го року.

Міністри закордонних справ і оборони Євросоюзу погодили низку рішень, спрямованих на підтримку України. Зокрема, ще 15 тисяч українських військових пройдуть навчання у країнах Євросоюзу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі