НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Нам пропонують стайні, – командир «Аратта» про приміщення на Львівщині для добровольців

Нам пропонують стайні, – командир «Аратта» про приміщення на Львівщині для добровольців

За три тижні пошуків добровольчим батальйонам так і не запропонували нормального приміщення для дислокації

2210

Командир 8-го батальйону «Аратта» ім. Андрія Гергерта УДА Андрій Копичин розповів про умови, в яких місцева влада пропонує дислокуватися добровольчим батальйонам.

В ефірі програми «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA військовий відверто назвав приміщення, які готові надати йому як командиру батальйону для дислокації – стайнями, де нема будь-яких базових необхідних умов для проживання.

«Я разом із добровольчими батальйонами Львівщини вже третій тиждень шукаємо приміщення, щоб розгорнути там базу. Нам пропонують стайню, приміщення без вікон чи дверей. Я вдячний за ці спроби місцевої влади нам допомогти, але як я маю пояснити хлопцям, які «наночувались» у стайнях на сході України, що тепер, вдома, на Львівщині, вони мають спати в таких умовах», – розчарований Андрій Копичин.

Відтак Андрій Копичин, якого обурили суперечки політиків, закликав політиків не перекладати провину одне на одного, а зрозуміти, що всі політичні сили відповідальні за все, що зараз відбувається в країні.

«Треба не шукати винуватих, а думати, що робити. Я пропоную політикам, принаймні на рівні області, об’єднатися. Ми, добровольчі батальйони, між собою вже почали цей процес. Просимо: шановна політична еліто, надайте нам базу, де ми будемо день і ніч тренуватися, тренувати хлопців другої хвилі. Ми готові на цій базі, як би вона у нас була, проводити спільні навчання з Нацгвардією, теробороною, ЗСУ. Добровольці готові працювати з населенням. Бо зараз маємо бути одним кулаком», – емоційно заявив Андрій Копичин.

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
5
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"