НТА > НОВИНИ > Новини світу > Наплив нелегалів. Польща ввела надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю

Наплив нелегалів. Польща ввела надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю

207

У Польщі вирішили ввести режим надзвичайного стану на кордоні Білорусі через великий потік мігрантів.

Відповідне рішення схвалив президент Анджей Дуда. Про це повідомила пресслужба канцелярії польського президента. «Вирішено запровадити надзвичайний стан у зоні, зазначеній у розпорядженні», – йдеться в офіційній заяві.

Режим надзвичайного стану буде діяти на території Підляського воєводства, яке розташоване у північно-східній частині країни. Воно межує з Білоруссю і Литвою, також надзвичайний стан запровадять у Люблінському воєводстві (схід Польщі).

Раніше прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцкі через наплив нелегалів пропонував ввести надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю. Після цього відповідну постанову направили на схвалення президенту.

Нагадаємо, що ще у травні прессекретар польського уряду Пйотр Мюллер заявив, що Рада міністрів Польщі прийняла рішення заборонити літакам білоруських авіакомпаній входити в повітряний простір країни.

Останнім часом, як відомо, потік нелегальних мігрантів з Білорусі перекинувся до Польщі.

Наприкінці серпня стало відомо, що Польща встановлює паркан на кордоні з Білоруссю для того, щоби зупинити нелегальний потік мігрантів,. Лише за добу польські військові звели майже три кілометри огорожі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі