НТА > НОВИНИ > Культура > «Наробили Шума»: Україна і «Go A» – у фіналі Євробачення-2021

«Наробили Шума»: Україна і «Go A» – у фіналі Євробачення-2021

Вперше на конкурсі пролунала повністю україномовна пісня, яка принесла «Go-A» місце у фіналі.  Шанси на загальну перемогу суттєво зросли. 

1660

У вівторок, 18-го травня, в Роттердамі (Нідерланди) стартував перший півфінал “Євробачення”. На сцені місцевої арени «Ahoy» виступили 16 учасників пісенного конкурсу, серед яких і український гурт «Go-A»

За жеребкуванням, українці з піснею «Shum» вийшли на сцену під номером 15. До речі, публіка дуже схвально зустріла виступ представників України, активно підтанцьовувала під ритмічні мотиви української етно-композиції у сучасній обробці та навіть підспівували.

Разом з Україною до гранд-фіналу “Євробачення” пройшли Норвегія, Ізраїль, Росія, Азербайджан, Мальта, Литва, Кіпр, Швеція та Бельгія. Імена решти фіналістів дізнаємося в четвер, 21-го травня, коли відбудеться другий півфінал.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Євробачення (@suspilne.eurovision)

До речі, за день до півфіналу шанси гурту «Go-A» на проходження до фіналу букмекери суттєво підняли – їх оцінювали в 94% (раніше котирування не доходили до 90 відсотків).

Як відомо, минулого року гурт «Go-A» також мав брати участь в конкурсі з піснею «Соловей», проте конкурс Євробачення скасували через пандемію коронавірусу. Цього року українські музиканти змінили композицію – на розсуд європейської публіки видали «Шум». При цьому перед початком конкурсу її довелося ще й переписувати.

«У другій версії пісні ми розбудили весну, і люди позривали з себе маски та розпочали танцювати – і життя повернулось у звичний нам режим, – так охарактеризувала композицію лідерка «Go-A» Катерина Павленко. – Так ми подаємо позитивні вайби у всесвіт, щоби нарешті закінчився карантин, і ми розпочали жити вже з новим досвідом, який ми здобули, поки сиділи на локдаунах».

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Євробачення (@suspilne.eurovision)

До речі, солістка українського гурту «Go-A» Катерина Павленко пропустила другу репетицію на «Євробаченні-2021» через погане самопочуття. Були підозри на коронавірус, однак усе обійшлося, і Катерина Павленко разом із командою чудово виступила на роттердамській сцені, вийшовши до фінальної стадії конкурсу, яка відбудеться в суботу, 22-го травня.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі