НТА > НОВИНИ > Культура > Народні казки Африки екранізує Netflix

Народні казки Африки екранізує Netflix

296

Найбільший стрімінговий сервіс у світі Netflix та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) оголосила конкурс, щоб знайти талановитих африканських кінематографістів. Вони хочуть екранізувати народні казки континенту.

Як повідомляє пресслужба Netflix, конкурс короткометражних фільмів під назвою «Африканські народні казки в новому світлі» покликаний знайти «найсміливіші, найдотепніші та найдивовижніші перекази деяких найулюбленіших народних казок Африки».

Запрошуються молоді кінематографісти з країн Африки на південь від Сахари, які хочуть зайнятися розробкою і виробництвом художніх фільмів.

Вимоги до кандидатів – щонайменше 2 роки та максимум 5 років професійного досвіду в аудіовізуальній індустрії. Також вони мають розробити та зняти один або два художні фільми, телефільми, документальні фільми, або 2-3 короткометражних фільми чи рекламних ролики.

Шість переможців конкурсу за підтримки Netflix зможуть зняти свої короткометражні фільми. Їм виділять 25 тисяч доларів на власні потреби та ще 75 тисяч доларів на виробництво фільму.

Колекцію стрічок-переможців презентують на платформі Netflix у 2022 році.

У компанії зазначають, що обрали казки, бо вони завжди відігравали важливу роль в культурній спадщині і можуть стати хорошим ґрунтом для творчого переказу.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі