НТА > НОВИНИ > Війна > «Наш футбольний генокод». Президент «Руху» Козловський – про наступний сезон в Україні

«Наш футбольний генокод». Президент «Руху» Козловський – про наступний сезон в Україні

Григорій Козловський висловив сподівання, що всі українські футбольні клуби виживуть у нинішні складні часи

1269

Почесний президент футбольного клубу «Рух» (Львів) Григорій Козловський поділився думками стосовно проведення наступного сезону Української Прем’єр-ліги.

Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу «Футбол». Козловський зазначив, що є прихильником того, щоби чемпіонат відбувся в Україні, наприклад, у західній його частині.

Він вважає, що варто докласти максимум зусиль для того, щоби чемпіонат відбувся тут для наших уболівальників.

«Ми – футбольний клуб – готові грати під бомбардуваннями та повітряними тривогами. Це те, що потрібно людям, люди цього чекають. Я не бачу в цьому чогось крамольного. Це теж наш спортивний фронт – для підняття духу, щоби показати, що українці незламні. Навіть під час війни ми можемо боротися за ім’я нашої країни», – зазначив Григорій Козловський.

У разі неможливості грати футбол в Україні потрібно збиратися керівникам клубів і вирішувати. «Рух» погодиться з тим варіантом, який ухвалить більшість.

«Якщо запитаєте нашу думку, то я пропонуватиму, щоби грати чемпіонат в Польщі, Словаччині, Угорщині. «Минай» без проблем може грати в Угорщині домашні ігри, ми – в Польщі. Думаю, що ми можемо їздити на ігри, повертатися, бути зі сім’ями, військовими, народом України», – додав президент футбольного клубу «Рух».

У Польщі зараз є приблизно 2 мільйони українців, тож можна там грати для наших людей. Варіант із Туреччиною менш привабливий, там і наших людей мало, і для футболістів це важко, і в логістиці є свої моменти.

«Наша точка зору, що потрібно грати тут, де українці. Я думаю, нема такого ворога, злодія, як там його називають на букву «х», щоби зупинити цей процес. Українці – козаки за своїм духом, силою. Вони завжди були бійцюганами. Ми тисячу років захищали свою культуру, ідентичність, не вірю, що якісь московити можуть зупинити наш дух. Ми просто зобов’язані провести новий чемпіонат. Це наш дух, наш генокод, в тому числі футбольний генокод», – наголосив Григорій Козловський.

Він також висловив сподівання, що всі українські футбольні клуби виживуть, битимуться та представлятимуть Україну.

«Як воно складеться – побачимо. Переконаний, що буде все гаразд. І думати про інше не хочу», – підсумував Козловський.

Нагадаємо, що нещодавно почесного президента футбольного клубу «Рух» (Львів) Григорія Козловського нагородили відзнакою «Знак пошани» за вагомий внесок і допомогу Збройним силам України. Це найвища нагорода для цивільних.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі