НТА > НОВИНИ > Війна > Пора чітко виміряти етапи війни та визначити, яким буде завершальний, – генерал зовнішньої розвідки

Пора чітко виміряти етапи війни та визначити, яким буде завершальний, – генерал зовнішньої розвідки

194

Контрнаступ на півдні продовжиться і взимку, а на кінцевому етапі війни має бути спільна з партнерами воєнна робота зі звільнення всіх окупованих територій України

Таке переконання висловив в ефірі “Говорить Великий Львів” генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки України Василь Богдан.

“Попри певні нюанси – природні, ландшафтні – на півдні ситуація після звільнення Херсона стабілізувалася. Впевненими, хоча й не швидкими кроками здійснюється дії з остаточного звільнення і Запорізької, і Миколаївської, і Херсонської областей. Це має бути звільнення Каховки, рух до Мелітополя, Бердянська і Криму. Впевнений, що Генштаб ЗСУ має стратегічні і тактичні плани для контрнаступальних дій, щоб цю осінньо-зимову кампанію провести успішно”, – аргументував він свою думку.

 

При цьому додав, що результат на полях бою і далі залежить від постачань зброї із Захожу: якщо раніше українська сторона просили “більше, більше”, то тепер актуальним стало “швидко, швидко”.

“Це стосується важких машин, боєприпасів, протиповітряної і протиракетної оборони, ракет із дальністю, що дозволять збивати ворожі літаки стратегічної авіації Росії”, – каже Василь Богдан.

Окрім того, на його переконання, оперативність вирішення війни залежить не лише від дій ЗСУ та зброї партнерів, а й від того чи таки утвориться антипутінська багатонаціональна коаліція на чолі із США.

“Настав час дуже чітко з нашими партнерами вимірювати етапи цієї війни. І кінцевим етапом має бути спільна воєнна робота зі звільнення всієї української території”, – резюмував генерал.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі