НТА > НОВИНИ > Війна > Наступальні операції українських військ тривають. Актуальна мапа бойових дій на фронті

Наступальні операції українських військ тривають. Актуальна мапа бойових дій на фронті

Українські війська звільнили три села у Херсонській області – Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку

261

Українські війська продовжують контрнаступальні дії відразу на декількох напрямках. Тим часом росіяни намагаються прорвати оборону Збройних сил України на Донбасі.

Про це свідчать дані карти, яку опублікувало Міністерство оборони Великої Британії.

За даними британської карти, українські бійці проводять наступальні операції на Луганському та Херсонському напрямках. Успіхи наших бійців особливо помітні на підходах до Кремінної та вздовж правого берега Дніпра в Херсонській області.

Російські війська, своєю чергою, практично на всіх напрямках стоять в обороні. Лише в районі Бахмута окупанти намагаються зламати українські обороні редути.

Як відомо, на Херсонщині бійці Збройних сил України продовжують свій контрнаступ. Росіяни відступають і намагаються десь закріпитися. Вчора українські війська звільнили три села у Херсонській області – Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку.

Нагадаємо, що успішний наступ Збройних сил України на Херсонщині поставив перед Москвою дилему: бігти за Дніпро чи залишитися й оборонятися. Для стабілізації фронту можуть використовувати нових мобілізованих.

Український контрнаступ на півночі Харкова ще не завершився після одного місяця успішних операцій і зараз активно просувається до західної частини Луганської області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі