НТА > НОВИНИ > Війна > Наступні операції будуть масштабніші, з більшим наступальним потенціалом, – начальник штабу РДК

Наступні операції будуть масштабніші, з більшим наступальним потенціалом, – начальник штабу РДК

309

Війська Російського добровольчого корпусу (РДК) залишаються у Бєлгородській області РФ. Зараз триває перша фаза операції. Надалі вона набере масштабніших обертів і матиме більший наступальний потенціал.

Про події останніх днів розповів в ефірі “Говорить Великий Львів” Олександр “Фортуна”, начальник штабу РДК. 

“Зараз ми плануємо другу фазу операцію. Насьогодні бої тривають – у різних локаціях області. Це така собі точкова історія”, – каже представник корпусу.

За його словами, РДК має кілька основних цілей – військову, політичну і пропагандистську. Військова – відтягнути армію РФ від лінії фронту на захист Бєлгородщини.

“Рухаємося за концепцією, яку раніше озвучували. Брянськ-1, Брянськ-2 – спробували свої сили. Кожен новий захід на територію РФ стає все більш масштабним. Цього разу ми перетнули російський кордон із використанням броньованої техніки. Для Росії це сталося вперше з часів Другої світової війни. Наступні наші кроки будуть ще потужніші, з більшим наступальним потенціалом”, – анонсував  Олександр “Фортуна”.

Він наголосив, що Росія однозначно має оборонні спроможності, але кордон “точно не на замку”. На його думку, це тому, що сучасна російська армія продовжує воювати за військовими доктринами СРСР. Навіть нові системи виявлення довіряють непрофесійним людям, які не вміють з ними працювати.

Щодо політичної і пропагандистської складових дій РДК, то таким чином хочуть показати росіянам, що вони мають змогу боротися із путінським режимом усередині країни.

“За останні кілька діб ми отримали сотні заявок від мешканців Курської, Бєлгородської, Брянської областей. Люди готові виходити на зустріч зі зброєю, щоб долучатися до нас. Заявок справді дуже багато. Ми задоволені”, – запевняє “Фортуна”.

Зазначимо, що сьогодні Російський добровольчий корпус (РДК) опублікував свіже відео, яке, як стверджують, зняли на території Бєлгородської області в Глотово.

У середу, 24 травня, представники РДК і легіону “Свобода Росії” розповіли про результати своєї операції на Бєлгородщині.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"