НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > Наступні вибори розігруватимуть на темі вакцинації. Прогноз політолога

Наступні вибори розігруватимуть на темі вакцинації. Прогноз політолога

Кожній партії доведеться мати своїх вакцинаторів та “антиваксів”

169

Якщо влада України допустить перетворення медичної теми вакцинації на історію політичного розколу, то є загроза, що наступні парламентські вибори будуть розігруватись саме на протистоянні прихильників щеплення та “антиваксів”.

Таку думку у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив політтехнолог, експерт ГО «Український центр суспільного розвитку» Юрій Подорожній.

Політолог розповів, що особисто спостерігав за мітингом так званих антивакцинаторів у Києві, який відбувся минулого тижня. За його словами, людей на акцію привозили з різних куточків України. Проте були й ті, хто добирався до столиці за власні кошти.

Юрій Подорожній порахував, що організаторам такий мітинг обійшовся в середньому у 250 тис. грн.

«Була сцена, мікрофон, були отримані дозволи, щоб зібратися під Верховною Радою. Людей підвозили з України. Дехто за свій кошт добирався. До речі, хочу тим людям сказати, яких привезли автобуси, що транспорт був оплачений, але з них ще раз гроші зібрали! Це так, щоб вони на наступний раз знали, куди сідають і з ким їдуть», – поіронізував  Юрій Подорожній.

Разом з тим він застеріг, що антивакцинаторський рух є небезпечним для держави, і сьогодні владі країни не можна допустити, щоб медична тема вакцинації перетворилася на тему політичного розколу.

«Бо в такому випадку наступні парламентські вибори будуть «гратись» якраз на цій темі. На наступних виборах кожній партії, яка хотітиме зайти у парламент, доведеться мати своїх вакцинаторів та антивакцинаторів, щоб збирати електорат. Відтак, якщо цю осінь влада не зуміє вивести з політичної площини вакцинальну історію, це буде дуже серйозна проблема наступного року», наголосив політтехнолог.  

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі