НТА > НОВИНИ > Новини світу > НАТО готується до війни з Росією

НАТО готується до війни з Росією

В Альянсі усвідомлюють, що президент Росії Володимир Путін може відреагувати агресивно

1113

Колишній заступник верховного головнокомандувача НАТО в Європі генерал Річард Ширреф заявив, що західні країни мають готуватися до війни з Росією. Це потрібно для того, щоби показати російському президенту Володимиру Путіну «всю серйозність».

Таку заяву Річард Ширреф зробив в інтерв’ю ВВС. За його словами, очевидна ескалація військових цілей є «абсолютно правильним підходом».

«Для цього варто виділити значні ресурси, і це потрібно зробити у всьому Альянсі», – сказав він.

Разом із тим колишній командувач НАТО попередив, що Путін може відреагувати агресивно, але заявив, що ця ескалація потрібна, щоби «показати серйозність Заходу».

«Найгірший варіант – це війна з Росією. Підготовка до найгіршого варіанту, швидше за все, стримає Путіна, тому що, зрештою, Путін поважає силу», – резюмував Ширреф.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров попередив Захід про високу ймовірність розширення зони воєнних дій за межі України та дорікнув НАТО за «посередницьку війну» проти Російської Федерації.

Генеральний секретар Організації Об’єднаний Націй Антоніу Гутьєрреш вважає, що війна в Україні триватиме доти, доки Російська Федерація не вирішить її закінчити. З такою заявою він виступив після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Самопроголошений лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко разом із президентом Росії Володимиром Путіним планує відродити союзну державу за принципом СРСР.

Самопроголошена «Придністровська Молдовська Республіка» стає новою гарячою точкою у російсько-українській війні, яка може перейти за межі України.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі