НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > НАТО в Балтії виявили 11 військових літаків РФ без розпізнавальних знаків

НАТО в Балтії виявили 11 військових літаків РФ без розпізнавальних знаків

337

Винищувачі місії Балтійського повітряного патрулювання НАТО минулого тижня тричі піднімалися в повітря для супроводу 11 військових російських літаків.

Про це повідомляється на сайті Міноборони Литви.

«2-8 серпня винищувачі, які виконують функції повітряного патрулювання НАТО в країнах Балтії, тричі піднімалися в повітря для розпізнання і супроводу військових літаків РФ, що пролітали в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що інциденти були 3 серпня (двічі; розпізнані шість літаків) і 5 серпня (розпізнані п’ять літаків). Вони летіли з Калінінградської області на «основну частину Росії» або у зворотному напрямку.

Чотири російські літаки були розпізнані й супроводжувалися 3 серпня, і ще чотири літаки були розпізнані та супроводжувалися 5 серпня. Вони не мали плану польоту, летіли з вимкненими транспондерами та не підтримували зв’язок з Регіональним центром управління польотами.

Як відомо, місія Балтійського повітряного патрулювання НАТО здійснюється з баз у Литві й Естонії.

Нещодавно, під час пресконференції президента Литви Гітанаса Науседу та очільника уряду Іспанії Педро Санчеса, яка відбувалася на військовій базі НАТО в Шауляї, сталася російська провокація в повітрі. Довелося два винищувачі підняти за тривогою, а литовського та іспанського політиків відвели в безпечне місце.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі