НТА > НОВИНИ > Новини світу > НАТО вдвічі скоротить російську місію через ворожу діяльність

НАТО вдвічі скоротить російську місію через ворожу діяльність

144

НАТО вдвічі скорочує місію російської місії у відповідь на підозри у вбивствах та шпигунстві в країнах-членах.

Це сталося після того, як з’явилась підозра в причетності Москви до смертельного вибуху на складі боєприпасів у Чехії в 2014 році, пише Sky News.

НАТО ухвалило рішення про вислання восьми російських дипломатів, яких називають “незаявленими офіцерами розвідки“, і скоротити наполовину розмір місії Росії в альянсі у відповідь на підозру на злочинну діяльність, включаючи вбивства та шпигунство.

Очікується, що вісім дипломатів покинуть Брюссельську штаб-квартиру альянсу, до кінця місяця, а їхні посади будуть скасовані. Ще дві вакантні посади також будуть скасовані.

Це зменшить розмір місії Росії при НАТО в столиці Бельгії до 10 чоловік.

Ми можемо підтвердити, що ми відкликали акредитацію восьми членів Російської місії при НАТО, які були незадекларованими офіцерами російської розвідки“, – заявив представник НАТО.

Політика НАТО щодо Росії залишається послідовною. Ми посилили наше стримування та оборону у відповідь на агресивні дії Росії, і в той же час ми залишаємось відкритими для змістовного діалогу“, – зазначили в Альянсі.

Цей крок був узгоджений у вівторок усіма 30-ма країнами-членами та став відповіддю на підозру причетності Росії до смертельного вибуху на складі боєприпасів у Чехії в 2014 році.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі